Płyty z betonu dekoracyjnego Concrete Art
ręcznie wykonane i selekcjonowane ze starannością

Wszystko zaczęło się w 2014 roku. Pomysł zrodził się, kiedy jeszcze na rodzimym rynku brakowało asortymentu z betonu dekoracyjnego. Rosnący trend na loftową i industrialną estetykę otwierał nowe możliwości dotyczące wykończenia wnętrz.  Zaczęliśmy działać od postaw i szybko zauważyliśmy że beton jest dosłownie ciężkim kawałkiem chleba.

 Beton architektoniczny  to nie jest tylko piasek cement i woda.  A wyroby GRC ( zbrojone włóknem szklanym)  są materiałem, który raczej nie wybacza błędów.

 Praca nad uzyskaniem idealnie skomponowanej mieszanki która daje pożądane parametry był bardzo mozolny – wiele prób , spotkań w laboratoriach, konsultacji ze specjalistami, testów,  a w końcu oznakowanie CE  zanim finalny produkt  – cienka płyta z betonu GRC , o ciekawej, porowatej strukturze, odporna na uszkodzenia i łatwa w obróbce trafiła na ściany naszych pierwszych klientów.  Obecnie nasze płyty i produkty na zamówienie docierają do każdego zakątka Polski oraz do większości krajów europejskich.

Dziś możemy z całą odpowiedzialnością powiedzieć – nasz produkt wyróżnia się  wysoką jakością a najważniejsze dla nas jest zadowolenie naszych Klientów. Przekonaj się o tym, jeśli myślisz o betonowej ścianie w swoim domu!

Nasze produkty cechuje wysoka odporność na uszkodzenia oraz piękna  struktura materiału, a także stabilny,  trwały kolor.  Z zaangażowaniem podchodzimy do każdego zamówienia, więc zamawiając nasze produkty możecie być pewni,  że zestaw płyt będzie do siebie pasował strukturą oraz odcieniem, dzięki temu uzyskacie taki efekt, na którym Wam zależy. 

Wykonujemy  lekkie  i cienkie  okładziny na ścianę w różnych formatach oraz odcieniach, a także piękne  blaty kuchenne  i łazienkowe,  umywalki oraz zlewy, parapety, płyty tarasowe, półki, stoliki kawowe itp . Możesz zlecić nam nietypowy projekt, lubimy wyzwania!

Aby zobaczyć nasz produkt  można zamówić bezpłatne próbki betonu w dostępnych odcieniach, wystarczy przesłać do nas numer paczkomatu do którego możemy taki próbnik wysłać. Skontaktuj się telefonicznie lub poprzez e- mail biuro@concreteart.pl wyślij nam projekt. Doradzimy najlepsze rozwiązanie!

Elastyczność

Wykonujemy różnorodne elementy z betonu dekoracyjnego na zamówienie – w rozsądnej cenie.

JAKOŚĆ wykonania

Produkt posiada oznakowanie CE. Klasa wytrzymałości betonu C35/45 wg PN-EN 13369:2013-09 Reakcja na ogień: Euroklasa A1

Szybkość realizacji

Dokładamy wszelkich starań, aby zamówione płyty były u Ciebie na czas

zobacz nasze projekty

Twoje wnętrze powinno wyrażać to kim jesteś. Pomożemy Ci w tym.